İller Otomotiv

 Ana sayfa > İller Otomotiv

LER OTO BENZİNLİ VE DİZEL TAMİR BAKIM SERVİSİ OLARAK 1968 YILINDA BİRİNCİ NESİL VE ŞU AN ŞİRKET Ortaklarından Hacı Ömer İL tarafından 1968 yılında kurulmuştur.


Şirketimiz 1983 – 2000 yılları arasında OTOYOL – IVECO Aaraçlarına YETKİLİ SERVİS hizmeti verdi. 1984 yılından beri Peugeot J9 ( Karsan ) araçlarına Yetkili Servis ve Yedek Parça hizmeti vermektedir.


İLLER OTO adı altında hizmet veren firmamız 1994 yılında İLLER OTOMOTİV SAN. TİC.LTD. ŞTİ. adı alyında şirketleşerek kurumsal Hizmet vermeye devam etmektedir.


1997 yılında üretimine başlanan PEUGEOT Partner, Boxer araçlarının tüm eğitim ve kurslarına katılarak, özel takımları ve aynı zamanda bilgisayar destekli arıza tespit cihazı ile servis hizmeti, orijinal ve alternatif yedek parça çeşidi ile bu ve muadili olan Citroen Berlingo ve Jumper araçlarına da hizmet vermektedir.


YEDEK PARÇA VE SERVİS hizmeti verdiğimiz araçlar içerisinde Peugeot Bipper 106.206.207.307, 406 ve 407 Citroen Nemo C 1 - C 2 - C 3 - C 4 - C 5 ve Diğer tüm modellerine aynı hizmeti vermektedir.


46 yıl önce kurulan şirketimiz ÖNCE HİZMET, GÜVEN VE DÜRÜSTLÜK ilkesine dayanarak bu günlere gelmiştir.      
  

Biz sadece Peugeot - Citroen yapıyoruz. Biz bildiğimiz işi yapıyoruz.

Kısaca : BİZ NE İŞ YAPTIĞIMIZI BİLİYORUZ.

İLLER OTOMOTİV KAYSERİ'NİN EN GÜVENİLİR PEUGEOT SERVİSİ OLARAK ANILIR.